Харьковчане за электротранспорт

Открытость и независимость информации о харьковском электротранспорте

  Новая версия сайта находится по адресу http://zatramvaj.org.ua!

Каталог файлов

Главная » Файлы » Законы, постановления

Про створення та впровадження в Україні швидкісного трамвая нового покоління
20.06.2008, 21:43
РІШЕННЯ
науково-технічної ради Мінжитлокомунгоспу
18 жовтня 2007 р. м. Київ № 21

Про створення та впровадження в Україні швидкісного трамвая нового покоління

Розглянувши питання про створення та впровадження в Україні швидкісного трамвая із застосуванням лінійних двигунів, науково-технічна рада

Вирішила:

1. Вважати пріоритетним та таким, що відповідає світовій практиці, напрям будівництва в містах України ліній швидкісного трамвая нового покоління.

2. Рекомендувати органам місцевого самоврядування міст Києва, Донецька, Одеси, Запоріжжя, Маріуполя, Львова, Миколаєва, Кривого Рогу та інших, а також Уряду АР Крим розглянути питання щодо запровадження цього виду транспорту.

3. Відділу міського електротранспорту (Вірченко В.В.):

3.1. Внести пропозиції щодо складу робочої групи із представників центральних і місцевих органів влади, наукових установ, зацікавлених підприємств, організацій та відомств для координації дій із будівництва ліній швидкісного трамвая нового покоління.

Термін - до 20.12.2007

3.2. Надіслати органам місцевого самоврядування міст, які приймають фінальну частину чемпіонату Європи 2012 року з футбол, рішення науково-технічної ради Мінжитлокомунгоспу та інформаційні матеріали щодо швидкісного трамвая нового покоління і розмістити їх на веб-сайті Міністерства.

Термін - до 20.11.2007

4. Відділу міського електротранспорту (Вірченко В.В.) спільно з Відділом науково-технічної політики та стандартизації (Чайка Н.В.) передбачити розроблення конструкторської документації та виробництво дослідного зразка вагона для ліній швидкісного трамвая нового покоління (після прийняття місцевими органами влади рішення щодо готовності до їх будівництва або реконструкції у конкретному місті або регіоні) в рамках реалізації завдань Державної програми розвитку міського електротранспорту на 2007-2015 роки.

5. Рекомендувати Мінпромполітики розглянути питання щодо залучення до реалізації запропонованих рішень підприємств машинобудівного комплексу України.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника Міністра Крамаренка Р.М.

Заступник голови науково-технічної ради Г.М. Семчук
Категория: Законы, постановления | Добавил: Maксимильян
Просмотров: 578 | Загрузок: 0 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 1
1 Yufit   [Материал]
А дальше что? Как всегда?

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
© Харьковчане за электротранспорт, 2007-2020