Харьковчане за электротранспорт

Открытость и независимость информации о харьковском электротранспорте

  Новая версия сайта находится по адресу http://zatramvaj.org.ua!

Транспортные новости

Главная » Статьи » Харьков

Харківська «Свобода» ініціює громадські слухання щодо заборони скорочення трамвайної мережі міста
Харківська «Свобода» ініціює громадські слухання щодо заборони скорочення трамвайної мережі міста

З ініціативи харківської організації ВО «Свобода» 11 квітня в приміщенні Українського культурного центру «Юність» відбудуться ініціативні збори харків’ян з приводу підготовки до проведення загальноміських громадських слухань щодо заборони скорочення трамвайної мережі Харкова.

Нагадуємо, що протягом останніх років система харківського міського електротранспорту невпинно скорочується за рахунок відміни маршрутів. Також у планах міської влади демонтаж колій і контактної мережі. Особливо це стосується трамвайних маршрутів, які є однією із візитівок Харкова з початку ХХ століття.

«Міська влада невпинно веде розмови про ліквідацію трамвайних колій на Пушкінській. 10 березня було скасовано рух трамвайних маршрутів №5 та №7 по вулиці Пушкінській. Наразі це зроблено під приводом реконструкції проїжджої частини та будівництва підземного переходу між станцією метро «Радянська» та майбутнім торгівельно-офісним комплексом.

Організовані ВО «Свобода» громадські слухання мають на меті ухвалення заборони скорочення існуючої трамвайної мережі і повернення руху електротранспорту Пушкінською», - заявив Голова харківської «Свободи» Ігор Швайка.

Початок реєстрації учасників зібрання об 11.30. Запрошуємо до зборів усіх бажаючих. Обов’язкова умова участі в заході – наявність паспорта громадянина України з реєстрацією на території міста Харкова.

Прес-служба
Всеукраїнського об’єднання «Свобода»
8-067-571-01-22   8-067-441-46-01Источник: http://www.kharkiv.svoboda.org.ua/
Категория: Харьков | Добавил: Yufit (08.04.2009)
Просмотров: 653 | Комментарии: 2
Всего комментариев: 2
2 Yufit   [Материал]
Слушания будут иметь официальный статус и необходимы для назначения общегородских общественных слушаний по вопросу Пушкинской. На них должны присутствовать не менее 50 человек. Дополнительная инфа в "ПОЛОЖЕНИИ «Об общественных слушаниях в городе Харькове»: http://www.filehoster.ru/files/cn1032

1 Yufit   [Материал]
Я думаю, все найдут время, чтобы прийти на слушания. Не забудьте паспорт!

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
© Харьковчане за электротранспорт, 2007-2020