Харьковчане за электротранспорт

Открытость и независимость информации о харьковском электротранспорте

  Новая версия сайта находится по адресу http://zatramvaj.org.ua!

Транспортные новости

Главная » Статьи » Харьков

Харків`янин з`ясував, що трамвайні рейки з Пушкінської проклали на Салтівці.
Трамвай на Пушкінській демонтували незаконно. Так вважають харків`яни, які хочуть, щоб улюблена "п`ятірка" почала їздити знов. Щоб це довести, проводять власні розслідування. Нещодавно активісти з"ясували, що рейки з Пушкінської, які нібито старі та непригодні для використання, транспортники проклали на Салтівці.
Костянтин з дитинства захоплювався електричним транспортом. Коли подорослішав, пішов працювати в депо контролером. Щоправда надовго хлопця не вистачило, бо, за його словами, працівники там гарні, а от керівництво безвідповідальне. Коли ж міська влада вирішила демонтувати трамвай на Пушкінській, хлопець обурився. Адже, відпрацювавши в депо кілька місяців, почав прекрасно розумітися на питаннях травмайного господарства Харкова. Те, що рейки на п`ятому маршруті були непридатні для використання, як стверджували харківські чиновники, - неправда, переконує Костянтин. Адже, на його думку, зараз їх проклали на Салтівці по вулиці Академіка Павлова.
В Департаменті транспорту та зв*язку інформацію стосовно рейок частково підтверджують. Проте запевняють: трамвай демонтували цілком законно. Всі заяви місцевої влади про те, що трамвай на Пушкінській тільки заважав, - свальсифіковані, стверджує Костянтин. Адже навіть у суді ніхто і досі не надав ніяких документів, які б підтведжували слова харківських чиновників. В тому, що п`ятірку демонтували дарма, хлопець упевнений. На запитання, як уникнути заторів у центрі міста Костянтин має свою відповідь. Костянтин та його однодумці сподіваються тільки на справедливе рішення суду. Бажану п
`ятірку вони хочуть побачити в русі на старому маршруті вже найближчим часом.


Источник: http://www.visti.tv/new.aspx?newsid=2434
Категория: Харьков | Добавил: Yufit (30.07.2009) | Автор: Юлія Чорна, Дмитро Чеботарьов
Просмотров: 557 | Комментарии: 4
Всего комментариев: 4
4 pokkep  
мда...я чють-чють по моложе тебя)))) (14 лет)

3 siealex  
Костя, так держать!!! Кстати, не забудь и про проспект Тракторостроителей.

2 Nokia  
Молодец так держать !!!

1 TATRA_K2  
ЗАЧОТ!!!:-)))

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
© Харьковчане за электротранспорт, 2007-2018