Харьковчане за электротранспорт

Открытость и независимость информации о харьковском электротранспорте

  Новая версия сайта находится по адресу http://zatramvaj.org.ua!

Транспортные новости

Главная » Статьи » Харьков

Уночі працівники Салтівського трамвайного депо не дозволили виїхати водіям на маршрути.
Як стало відомо знімальній групі "Вістей", працівники Салтівського депо вирішили не виїжджати на маршрути. Уночі в депо зібралися робітники з метою не дати виїхати трамваям.

Олександр Морозов, слюсар: Мы категорически против выезда вагонов в линию, потому что мы тогда деньги увидим неизвестно когда, если увидим вообще.

Один із варіантів виплати грошей, який запропонував Харківський міський голова Михайло Добкін, колектив не приймає.

Віра Ярова, водій: Было внесено предложение, что мы будем свою зарплату получать из привозящихся денег от кондукторов, то есть это водитель и кондуктор. По поводу слесарей ни слова не было сказано. То есть эти люди как работали без зарплаты, так и будут.

Аби змусити працівників відмовитися від акції протесту, керівники пустили чутки, сусіднє депо виходить, повинні і ви. Стверджують робітники.

Сергій Сипко, водій: Звонят в Октябрьское депо, говрят, что Салтовчане согласились с выездом, мол, соглашайтесь и вы. Звонят в Октябрьское депо, говорят наоборот. Таким путем хотят ввести нас в заблуждение.

Ще одним засобом, який має вплинути на рішення людей зупинити безстрокову акцію протесту, є поговір, окремі працівники після візиту до мера отримали зарплату за всі п"ять місяців.

Віра Ярова, водій трамвая: То, что сказали, что я получила зарплату за пять месяцев, вот все увидели, у меня на счету 4 гривні 61 копейка. Больше я ничего не получала. Это провокация в отношении меня.

Якщо б водії виїхали - могло б статися лихо, переконані працівники. Транспорт не проходив техогляду вже два тижні, а уразі аварії винен був би тільки водій. А не ті, хто його змусили. Працівники говорять, штамп може з"явитися заднім числом вже вранці, при тому, що ще вночі його не було.

Водій, яка відмовилася виїжджати: Стоит штамп ежедневного осмотра, личній штамп мастера, а ТО1 нет штампа. Технический осмотр - это то, что осматривается раз в неделю. Неделю уже вагоны не выезжали, штампа нет. Нельзя.

Анатолій Кузьменко, слюсар: Мы вагоны эти не осматривали. Не имеют права выехать.

Не дивлячись на те, що на двох зборах профспілки більшість проголосувала не полишати акцію протесту, з'явилися списки з прізвищами водіїв, які мають виїхати. Але їх правдивість працівники піддають сумніву.

Володимир Яковенко, водій: Это действительно то начальство, которое составило список, что они должны утром выйти. Но вот мы некоторым людям звонили из этого списка, они отказывались выходить. Потому что некоторым мы звонили и они говорят, я даже не знаю, что я в этом списке.

На очах у журналістів диспетчер Салівського трамвайного депо роздавала наряди, коли і кому виїжджати. Говорячи, якщо водій відмовиться без премії залишаться вдвох. Але люди тільки сміються, що значить в втратити премію, коли грошей не має вже п'ять місяців.


Источник: http://www.visti.tv/new.aspx?newsid=2800
Категория: Харьков | Добавил: Yufit (17.10.2009)
Просмотров: 543
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
© Харьковчане за электротранспорт, 2007-2020