Харьковчане за электротранспорт

Открытость и независимость информации о харьковском электротранспорте

  Новая версия сайта находится по адресу http://zatramvaj.org.ua!

Транспортные новости

Главная » Статьи » Украина

Кому платити за проїзд у вінницькому нічному трамваї
Чому в громадському транспорті вночі немає кондукторів

Вінничан обурює відсутність в нічний час в громадському транспорті кондукторів. А також те, що водії, які збирають плату за проїзд, не видають талони.

До редакції газети звернувся постійний пасажир вінницьких трамваїв Михайло Заєць, який жодного разу не дозволив собі проїхати «зайцем».

- Близько півночі на вулиці Соборній я сів на трамвай, який ішов по маршруту №4 "Барське шосе - Залізничний Вокзал" у сторону вокзалу, - каже Михайло Заєць. – Я був неприємно здивований тим, що салоні не було кондуктора і водій, як у маршрутці, сам приймав плату за проїзд. А ще більше мені не сподобалося, що білети в трамваї так і не віддали.

- Трамваї, які везуть працівників з роботи або на роботу, а це рано-вранці чи пізно ввечері, їдуть без кондуктора, - коментує ситуацію заступник начальника вінницького трамвайно-тролейбусного управління Михайло Луценко. – Так як наші співробітники їздять безкоштовно, кондуктор в так званій "розвозці" не потрібен. Водії мають право брати в салон і тих пасажирів, які просто в цей час кудись поспішають. Плату за проїзд в такому випадку приймають водії, вони ж повинні дати талон. Те що чоловіку талон не дали – привід для внутрішнього розслідування. Ми з’ясуємо, хто був водієм на цьому маршруті. Якщо в його роботі були ще якісь недоліки, він може бути навіть звільнений.

Також у Вінниці на нових маршрутах тролейбусів, а це №№ 14 та 15, в салоні теж може бути відсутній кондуктор. В такому разі оплату за проїзд приймає водій, він же видає квитки. Якщо з часом маршрут буде користуватись популярністю, там буде кондуктор. Поки що дохід від оплати за проїзд не виправдовує оплату праці кондуктора.

За правилами проїзду в громадському транспорті, пасажир зобов’язаний сплатити за проїзд на першій же зупинці. Якщо кондуктор в цей час знаходиться на іншому кінці трамваю, то це пасажир повинен підійти до нього.Источник: http://vn.20minut.ua/news/10199923
Категория: Украина | Добавил: Максимильян (16.06.2011)
Просмотров: 569 | Комментарии: 1
Всего комментариев: 1
1 СВАРЗ   [Материал]
Мда..... Винницкие пассажиры зажрались smile

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
© Харьковчане за электротранспорт, 2007-2022