Харьковчане за электротранспорт

Открытость и независимость информации о харьковском электротранспорте

  Новая версия сайта находится по адресу http://zatramvaj.org.ua!

Транспортные новости

Главная » Статьи » Украина

У "Львівелектротрансі" від початку року замовили 8 екскурсійних маршрутів
Від початку року в ЛКП "Львівелектротранс" замовили 8 екскурсійних маршрутів: 7 трамвайних та 1 тролейбусний. Тепер за 60 хвилин роботи "екскурсійного трамваю" треба заплатити 296,72 грн, за "святковий тролейбус" - 307,97 грн. Про це ZAXID.NET повідомили у перс-службі Львівської міської ради.

"Цього року вперше за всю історію львівського електротранспорту львів’янам стала доступна послуга "екскурсійний тролейбус". Вона стартувала з оригінальної екскурсійно-пізнавальної поїздки Львовом, яку організували львівські шанувальники електротранспорту на незвичайному тролейбусі львівського виробництва ЛАЗ-52522 №008. До нас щоденно звертаються охочі "проїхатися з вітерцем" трамваєм. Проте не всіх влаштовує ціна", - говорить начальник відділу зв’язків з громадськістю та пресою комунального підприємства Ольга Бачинська.

На підприємстві зізнаються, що для розрахунку вартості години роботи трамвайного вагону та тролейбуса беруть такі показники як середній пробіг за годину роботи, розрахунковий тариф, витрати на перевезення, втрати доходів за 1 годину роботи, собівартість години роботи, рентабельність та ПДВ. Тариф переглядають щоквартально, оскільки із такою ж періодичністю переглядається розрахунковий тариф.

"Зазвичай львів’яни користуються цією послугою для святкування днів народжень, де особливий трамвай із персональним маршрутом є "сюрпризом" для уродинника. Хоча одного разу трамвай замовляли для того, аби освідчитися дівчині" - додає Ольга Бачинська.


Источник: http://www.zaxid.net/newsua/2009/4/18/131521/

Категория: Украина | Добавил: tatrug (18.04.2009) | Автор: Жорник Василий
Просмотров: 606
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
© Харьковчане за электротранспорт, 2007-2021