Харьковчане за электротранспорт

Открытость и независимость информации о харьковском электротранспорте

  Новая версия сайта находится по адресу http://zatramvaj.org.ua!

Транспортные новости

Главная » Статьи » Украина

Галицький районний суд захистив контролера громадського електротранспорту Львова
Проїзд у тролейбусі тринадцятого маршруту для двох студентів Міжнародної академії управління персоналом закінчився адміністративним стягненням у розмірі трьох неоподаткованих мінімумів. Конфлікт між контролером і пасажирами розпочався у зв’язку з відсутністю у них проїзних документів. На вимогу контролера сплатити штраф правопорушники відповіли нецензурною лайкою та шарпанням працівника «Львівелектротрансу» за одяг. Для приборкання хуліганів контролер С. Лотоцька змушена була звернутися до працівників міліції. Про це інформує прес-служба Львівської міської ради.

«Випадки грубого та агресивного поводження безбілетних пасажирів під час виконання нами службових обов’язків трапляються часто, – каже квитковий контролер «Львівелектротрансу» Стефанія Лотоцька.

За її словами, влика рідкість, коли порушник транспортної дисципліни визнає свою вину і сплачує штраф без зайвих емоцій або намагається тактовно пояснити, чому став порушником.

«Зазвичай, як тільки контролери виявляють порушників і говорять про штраф, пасажири йдуть в атаку з кулаками, нецензурною лайкою, образами, погрозами. Контролерів шарпають за одяг, б’ють парасолями, кусають за руки, плюють в очі. Під час конфлікту на тринадцятому тролейбусному маршруті два пасажири, які не мали проїзних документів, порвали на мені куртку. Я звернулася з позовом до Галицького районного суду м. Львова і суд задовольнив мою заяву», – розповідає контролер.

Від початку року на адресу ЛКП «Львівелектротранс» надійшло 15 скарг на роботу квиткових контролерів. Незважаючи на те, що у всіх трамваях і тролейбусах на видному місці подана інформація про особисту відповідальність пасажирів за безквитковий проїзд, заявники-порушники транспортної дисципліни своєї вини не визнають.
Источник: http://zik.com.ua/ua/news/2009/07/21/189416
Категория: Украина | Добавил: Yufit (22.07.2009)
Просмотров: 651 | Комментарии: 2
Всего комментариев: 2
2 Yufit   [Материал]
Правильно. А еще лучше стрелять и вешать зайцев на сцепки. Акция "Хочешь жить - оплати проезд" biggrin

На самом деле милиция это редкостные гады. Толку от них не будет. Проще штатных контролеров одеть в форму и прав добавить.


1 progresman   [Материал]
Контролеры должны ходить с милицией. Как только заяц наехал на контролера-под "белые рученьки" и на 15 суток в КПЗ? Если безбилетник накануне пил-неважно что и сколько-вначале-в вытрезвитель, потом-в КПЗ на 15 суток

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
© Харьковчане за электротранспорт, 2007-2021