Харьковчане за электротранспорт

Открытость и независимость информации о харьковском электротранспорте

  Новая версия сайта находится по адресу http://zatramvaj.org.ua!

Транспортные новости

Главная » Статьи » Украина

Довідка
Довідка

про умови перевезення пільгових категорій в інших містах

В Україні існує 30 видів окремих категорій громадян, які користуються правом безкоштовного проїзду в міському транспорті (трамвай, тролейбус, автобус).

В м. Кам’янець-Подільському прийнято рішення міською радою “Про здійснення перевезень пільгових категорій населення в м. Кам’янець-Подільському” для приватних перевізників, які виграли конкурс.

Визначено, що відповідно до Методики розрахунку відшкодування втрат від перевезення пільгових категорій населення, кошторисом на 2009 рік передбачена менша сума відшкодування – 65,7% до розрахункової величини. Згідно цього, здійснення пасажирських перевезень пільгових категорій населення на всіх міських маршрутах проводиться три дні на тиждень: понеділок, середа, п’ятниця з 10 години до 16 години.

В м. Рівне за професійною ознакою (міліція, СБУ, військовослужбовці, судді, прокуратура, працівники органів виконання покарань тощо) перевезення проводять на платній основі.

По інших містах перевезення пільгових категорій проводиться без обмежень.

В м. Хмельницькому розглядається пропозиція щодо впровадження автоматизованої системи контролю й керування віддаленими об’єктами “МТС Навігатор”, яка призначена:

для одержання й зберігання інформації про маршрут;

швидкість та напрямок руху;

підрахунок відпрацьованих мотогодин на маршруті;

гучний зв'язок з водієм та диспетчером центрального пункту;

тривалості стоянок в режимі реального часу на векторній карті міста;

прийом тривожних повідомлень при активації “Тривожної” кнопки;

проведення оперативного спостереження за дотриманням графіку руху. Крім того, вивчається пропозиція по впровадженню системи зчитування та накопичення інформації з магнітних карток для перевезення пільгових категорій громадян. Це дасть можливість, в першу чергу, провести моніторинг кількості пільгових категорій, в подальшому, відповідно до Інструкції про порядок обліку пасажирів, що перевозяться громадським транспортом на маршрутах, затвердженої наказом Мінстату України від 27 травня 1996 року №150, безкоштовне перевезення тролейбусом в місяць: для непрацюючих 15 поїздок, для працюючих – 60 поїздок; автобусом – для непрацюючих – 10 поїздок, для працюючих – 60 поїздок.


Категория: Украина | Добавил: Модератор (24.07.2009)
Просмотров: 612
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
© Харьковчане за электротранспорт, 2007-2022